Arytmetyka mentalna

Szanowni Rodzice, zapraszamy na dodatkowe zajęcia z Arytmetyki Mentalnej w szkole.
Według badań umysł człowieka najintensywniej rozwija się pomiędzy 4 a 12 rokiem życia. Ten czas warto wykorzystać jak najlepiej – ale to nie oznacza, że pociechę trzeba zamknąć w bibliotece. Wszelka tego typu tresura zabija radość płynącą z nauki. Twórcy Arytmetyki Mentalnej udowadniają swoją pracą, że potencjał drzemiący w każdym młodym człowieku jest absolutnie ogromny. I nieważne, czy wcześniej przypisano mu dysleksję, czy dyskalkulię. Potencjał wystarczy uwolnić!!!
Co jest do tego potrzebne?
Metoda, która pozwala na harmonijny rozwój umysłu, tak angażująca, że w gruncie rzeczy jest zabawą, a motywacja wytwarza się samoistnie. Taką właśnie metodą jest Arytmetyka Mentalna. Wykorzystuje ona do nauki arytmetyki japońskie liczydło Soroban, które w Japonii oraz w wielu krajach azjatyckich stanowi fundament nauki rachowania. Arytmetyka Mentalna sięgnęła po tę sprawdzoną technikę i rozwinęła ją do wieloaspektowej metody.
W Arytmetyce Mentalnej fizyczne liczydło z czasem zostaje zastąpione przez wyobrażone. To istotne, gdyż wizualizacja symboli oraz obrazów liczb przełącza pracę mózgu z lewej półkuli na prawą, zapewniając pełną synchronizację i stymulację sieci neuronowych. Efekty zajęć Arytmetyki Mentalnej przychodzą bardzo szybko. Dzieci po kilku miesiącach zajęć lepiej radzą sobie w szkole, wzrasta ich poziom koncentracji. Co istotne, dzieci traktują zajęcia jak zabawę. Arytmetyka Mentalna wspiera rozwój wyobraźni i pamięci. U uczniów podnoszą się kompetencje logiczne i analityczne. Ma to przełożenie na szereg dziedzin życia, choćby na postęp w nauce języków obcych.
AMAKids to dopracowane i przemyślane narzędzia dla dzieci – platforma online do ćwiczeń, aplikacja mobilna oraz podręczniki z rozszerzoną rzeczywistością.
Przy współpracy ze Szkołą przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę
– grupy zajęciowe – do 12 osób
– 1 zajęcia w tygodniu – 2 x 45 minut (2h lekcyjne)
– 8h lekcyjnych w miesiącu
– zajęcia z Arytmetyki Mentalnej odbywać się będą na miejscu w szkole w okolicach godzin 13-16, termin zostanie ustalony z zainteresowanymi osobami,
– standardowy koszt miesięczny zajęć to kwota 298 zł – cena specjalna dla uczniów = 250 zł (31 zł za jedną godzinę lekcyjną w miesiącu)
– jednorazowy zakup podręcznika, liczydła Soroban i Kostki Rubika to koszt 100 zł
– zapoznaj się z naszą ofertą na stronie: https://liblink.pl/OqiS0TkaT4
Zapisy do 17 października
– napisz sms na numer 576989052 – w sms napisz: imię i nazwisko, wiek dziecka, imię dziecka, nr telefonu i nazwa szkoły do której uczęszcza Twoje dziecko
Do zobaczenia na zajęciach
AMAKids
kontakt telefoniczny: 576989052