Salezjańska Paczka

Kolejna edycja akcji Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu Szkolnego Salezjańska Paczka to projekt stworzony przez Samorząd Uczniowski i Radę Wolontariatu Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie. W ramach naszej akcji chcemy pomagać potrzebującym z naszej szkoły i bliskiego nam otoczenia. Szukamy ludzi, których dotknął los, jest im ciężko, pomagamy innym, bo sami chcielibyśmy, by ktoś nam pomógł, gdy będziemy tego potrzebowali.
Salezjańska Paczka łączy życzliwych sobie ludzi. Jak pomóc? Właśnie ruszamy z kolejną edycją naszego projektu. W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną niestety nie możemy realizować wszystkich form zbierania funduszy na ten szczytny cel, ale nie poddajemy się i prosimy o wsparcie w realizowanym projekcie.

„RAZEM ZDZIAŁAMY WIELE”

Na portierni szkoły można zostawiać datki pieniężne, a także trwałe produkty spożywcze, artykuły higieniczne, środki czystości . Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym. Podarujmy naszym bliskim odrobinę radości w tym trudnym dla nas czasie. ZBIÓRKA POTRWA DO 10 GRUDNIA 2020 R.

Z góry dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.