Konkurs matematyczny LICZYRZEPA

REGULAMIN KONKURSU MATEMATYCZNEGO „LICZYRZEPA”

  1. Udział w konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
  2. Organizatorem konkursu jest zespół matematyków Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. Św. Dominika Savio w Lubinie.
  3. Na konkurs można się zapisać u swojego nauczyciela matematyki (tj. P. Sobotko, P. Szwed oraz P. Mazur) w nieprzekraczalnym terminie do 3.12.2021 (g.14:00) przynosząc pisemną zgodę na udział w konkursie.
  4. Konkurs ma charakter szkolny i jest organizowany dla uczniów Salezjańskiej Szkoły im. Św. Dominika Savio dla klasa II-VIII
  5. Termin konkursu to 14.12.2021 (wtorek).
  6. Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Test budowany jest na podstawie zadań konkursowych z poprzednich lat z konkursu matematycznego „Kangur”. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 40 minut. Odpowiedzi zaznaczane są na karcie odpowiedzi.
  7. W czasie konkursu uczniowie rozwiązują zadania testowe zgodnie ze swoją kategorią wiekową; kat.1 — klasy 2. Kat.2 — klasy 3. i 4 Kat. 3— klasy 5. i 6.; kat.4 — klasy 7. i 8.
  8. Organizator przewiduje nagrody dla pierwszych trzech miejsc, dla uczestników z największą liczba punktów w danej kategorii wiekowej.
  9. Nagrody zostaną przyznane oraz rozdane na słówku porannym w dniu 12.2021.
  10. Za udział w konkursie uczniowie otrzymują punkty dodatnie z zachowanie zgodnie ze statutem Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. Św. Dominika Savio w Lubinie.

Pobierz ZGODĘ NA UDZIAŁ W KONKURSIE