sekretariat@salsp.pl
(76) 721-04-60
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio
  • O szkole
    • Standardy ochrony małoletnich
    • Informacje o szkole
    • Dokumenty
    • Nasz Patron
    • Wizja
    • Misja
    • Kadra pedagogiczna
    • Biblioteka
    • Świetlica Szkolna
    • Kaplica szkolna
    • Pielęgniarka
  • Strefa Ucznia
    • Plan lekcji
    • Kalendarz 25/26
    • Klasy
    • Egzamin Ósmoklasisty
    • Samorząd uczniowski
    • Koła zainteresowań
    • Szkolne Koło Caritas
    • Szkolny wolontariat
    • Projekty i innowacje
  • Strefa Rodziców
    • Konto dobrowolnych wpłat rodziców
    • Rada Rodziców
    • Specjaliści
    • Spotkania i konsultacje
    • Szkoła dla Rodziców
    • Obiady
    • Podręczniki
    • Ubezpieczenie uczniów NNW
  • Rekrutacja
  • OFFICE 365
  • E-Dziennik
  • Kontakt

Marzec w klasach 1-3🌸

15.04.2026
Aktualności

Uczniowie klas 1b, 1c oraz 2b wybrali się na wyjątkową wycieczkę do parku zoo, aby wspólnie przywitać nadchodzącą wiosnę. Podczas spaceru dzieci z zaangażowaniem szukały jej pierwszych oznak, obserwując budzącą się do życia przyrodę. Była to również doskonała okazja do poznania, w jaki sposób zwierzęta przygotowują się na zmianę pory roku.


Uczniowie klasy 1b wzięli udział w wyjątkowych warsztatach kulinarnych, które odbyły się w lokalnej pizzerii. Podczas zajęć dzieci miały okazję samodzielnie przygotować własną pizzę – od formowania ciasta, przez dobór ulubionych składników, aż po dekorowanie swoich wypieków.

Warsztaty były nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do nauki współpracy i rozwijania samodzielności. Największą radość sprawiła jednak degustacja – własnoręcznie przygotowane pizze smakowały wyśmienicie!


Uczniowie klasy 1C podczas pobytu w świetlicy szkolnej wykonywali kwiatki z origami z okazji Dnia Kobiet. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem, rozwijając swoją kreatywność i zdolności manualne.🌷🌹🥀🌺🌸


W naszej szkole odbył się świetlicowy konkurs matematyczny dla klas 1–3. Uczniowie klas pierwszych rozwiązywali zadania z dodawania i odejmowania, a klasy drugie i trzecie – z mnożenia.
Laureaci:
Klasy 1:
Jakub Czekaj
Wanda Macińska
Hanna Janik

Klasy 2:
Aleksander Król
Ksawery Matusiak
Matylda Plata

Klasy 3:
Piotr Świderski
Hanna Jankowiak
Alicja Tokarska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!


17 marca, w klasach 1–3 świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka. Tego dnia królował kolor zielony, a uczniowie z radością włączyli się w przygotowane aktywności. Dzieci poznały ciekawostki związane z Irlandią, jej symbolami oraz tradycjami. Nie zabrakło wspólnych zabaw, gier językowych oraz kreatywnych prac plastycznych.

To był dzień pełen uśmiechu, dobrej energii i nauki poprzez zabawę!


27 marca br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczno‑językowy na obrazkowy słowniczek zorganizowany z okazji obchodów Dnia św. Patryka.

Konkurs polegał na wykonaniu przez chętnych uczniów pracy plastycznej przedstawiającej słowniczek tematyczny nawiązujący do kultury i symboli Irlandii. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością oraz znajomością języka angielskiego.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Zwycięzcom oraz wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów językowych i artystycznych!
W kategorii klas 1
I miejsce: Hanna Janik 1b
II miejsce: Hanna Jander 1c
III miejsce: Adam Kamiński 1a
Oraz wyróżnienia: Klara Stankiewicz 1a, Stefan Zakała 1c, Mikołaj Ferenc 1a.
W kategorii klas 2-3:
I miejsce: Julia Kleczewska 3b
II miejsce: Zuzanna Wojtasik 2b
III miejsce: Klara Kołodziej 3b
Oraz wyróżnienia: Pola Baranowska 2a, Dawid Panek 2b, Zuzanna Guzanek 3b, Alicja Tokarska 3a, Gabriela Fendrych 2b.

Poprzedni wpis
Ogłoszenie rekrutacja!
Następny wpis
Olimpiada Zdrowia Polskiego Czerwonego Krzyża

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2025/2026

Aktualności
9 miesięcy temu
Info grafika o rozpoczęciu roku szkolengo
Serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców na uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2025/2026, które odbędzie się 1 września 2025 r. PRZEBIEG UROCZYSTOŚCI: godz. 15.30 – spotkanie UCZNIÓW klas IV – VIII z…

ClickON propozycja dla Rodziców!

Aktualności
9 miesięcy temu
Zachęcamy do zapoznania się i wzięcia udziału. Kliknij tutaj!

Obiady 2025/2026.

Aktualności
9 miesięcy temu
Owoce na białym talerzu na czerwonym tle
Informujemy, że koszt obiadów w nowym roku szkolnym 2025/2026 wynosi 18,90 zł. W celu podpisania umowy, bądź rezygnacji należy zgłosić się do księgowości.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!

Aktualności
9 miesięcy temu
1 września uroczystą Mszą Św. w kościele pw. św. Jana Bosko rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2025/2026.

Wycieczka klas pierwszych

Aktualności
8 miesięcy temu
Uczniowie klasy 1 wybrali się na wycieczkę do Ostaszowa, gdzie w Wiosce Indiańskiej odbywało się Święto Pieczonego Ziemniaka. Na dzieci czekało wiele atrakcji – wspólne pieczenie i degustacja ziemniaków oraz…

©2026 Salezjańska Szkoła Podstawowa
im. św. Dominika Savio | Impreza Theme by UpSolution

  • Polityka prywatności
  • Deklaracja dostępności
  • Kontakt
Logo BIP
Zarządzaj zgodą
Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Funkcjonalne Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferencje
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyka
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych. Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Zarządzaj opcjami Zarządzaj serwisami Zarządzaj {vendor_count} dostawcami Przeczytaj więcej o tych celach
Zobacz preferencje
{title} {title} {title}
This website uses cookies to improve your experience. If you continue to use this site, you agree with it. Polityka prywatności