INFORMACJE DLA RODZICÓW NOWO PRZYJĘTYCH UCZNIÓW

 1. Dla nowo przyjętych uczniów do klasy IV, V, VI i VII organizowany jest w dniach 29-31 sierpnia 2018 roku wakacyjny obóz integracyjny w Sosnówce k/Karpacza. Do pobrania w sekretariacie: karta kwalifikacyjna orz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 2. W szkole obowiązują mundurki szkolne (koszulka polo i bluza). Odbiór mundurków będzie na początku września. Koszt:
 • koszulka polo dziecko – 30 zł
 • bluza dziecko rozpinana – 75 zł
 • bluza dziecko nierozpinana – 65 zł
 • koszulka polo damska/koszulka polo męska (S, M, L, XL, XXL) – 33 zł
 • bluza damska rozpinana/bluza męska rozpinana (S, M, L, XL, XXL) – 88 zł
 • bluza damska/męska nierozpinana (S, M, L, XL, XXL) – 75 zł
 1. Do 1 września należy dostarczyć dwa zdjęcia i kartę zdrowia.
 2. Wycieczka integracyjna dla uczniów klas I wraz z rodzicami odbędzie się w 1 września (sobota) we godz. 9.30-13.00. Szczegóły zostaną podane po 27 sierpnia na stronie szkoły.
 3. Świetlica szkolna będzie dla klas I, a także dla klas IV w godz. 6.30-16.30. Prosimy rodziców uczniów z przyszłych klas IV o wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu deklaracji, w jakie dni i godziny dziecko będzie korzystało ze świetlicy (deklaracja do pobrania w sekretariacie).
 4. W nowym budynku szkoły przy ul. Szkolnej 25 będzie możliwość korzystania ze stołówki szkolnej (obiady gotowane na miejscu, dwa dania + deser). Cena obiadu ok. 9 zł. Bliższe informacje na początku września.
 5. Prosimy rodziców o wypełnienie i przyniesienie do sekretariatu do 4 lipca deklaracji o ochronie danych osobowych i wizerunku (deklaracja do pobrania w sekretariacie).
 6. Rozpoczęcie roku szkolnego będzie 3 września (poniedziałek) o godz. 16.30 w kościele pw. św. Jana Bosko. Zostanie odprawiona msza św. a po niej odbędą się spotkania z wychowawcami. Bliższe informacje po 27 sierpnia.
Salezjańska Szkoła Podstawowa im św. Dominika Savio w Lubinie © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme